אטרקציות לבר מצווה

חגיגות בר מצווה. האירוע הגדול

בר מצווה חוגגים פעם בחיים, וכדאי לעשות זאת כמו שצריך: הזמנת מגוון אטרקציות לאירוע בר המצווה תהפוך אותו לאירוע מיוחד ומגניב, כזה שחתן השמחה יזכור למשך שנים רבות.

אירועים כבר אינם נחגגים היום כמו פעם: בעוד שפעם הדגש בחתונות הושם על האוכל ועל שמלת הכלה, הרי שהיום הדגש מושם על המוזיקה, על איכות האלכוהול ועל שלל האטרקציות לאורחים. בדומה לכך, בר מצווה כבר אינו אירוע מסורתי, ורבים משדרגים את החגיגה הזו בשלל אטרקציות שהופכות את האירוע לאטרקטיבי יותר עבור הילדים.

חשיבות בר או בת המצווה

לא ניתן להמעיט בחשיבותו של אירוע בר המצווה עבור הילדים החוגגים אותו. כולנו מבינים שבר מצווה הנו אירוע של פעם בחיים, אך חשוב לזכור כי בעוד עבור מבוגרים מדובר בסך הכל בעוד אירוע ובנקודת ציון בחיים, עבור הילדים מדובר בעולם ומלואו.
הילדים החוגגים את בר המצווה נמצאים בתחילת העשור השני לחייהם. למעשה, חגיגת בר המצווה מהווה את האירוע הגדול הראשון שהם נמצאים במרכזו. בנוסף, גיל העשרה הוא תקופה אמוציונלית במיוחד: ילדים בגיל הזה נוטים להיות רגישים במיוחד, לייחס חשיבות מיוחדת לכל נושא, ותגובותיהם מוגזמות במקצת. שילוב עובדות אלו הופך את החשיבות של אירוע בר מצווה לגדולה מאוד עבור החוגגים אותו.
כיום, בין אם נאהב את התופעה ובין אם לאו, חגיגות בר מצווה מהוות מעין סמל סטטוס לילדים בגיל זה. כל חבריהם ובני כיתתם חוגגים את האירוע במהלך השנה הזו, כל אחד בדרכו שלו. כאשר רוב ילדי הכיתה מקיימים אירועים מושקעים וכיפיים, שאר ילדי הכיתה יחשקו באירוע כיפי לא פחות. למעשה, מתקיימת מעין תחרות סמויה בין החברים ובני הכיתה מי יחגוג את האירוע המיוחד באופן הנוצץ, הייחודי והמגניב ביותר.

חבילת האטרקציות לבר/בת מצווה

חבילת אטרקציות לבר מצווה יכולה להפוך את האירוע למגניב ולייחודי ביותר. ללא מאמץ גדול תוכלו להפוך את אירוע בר מצווה לאירוע נוצץ, ממנו ייהנו כל המשתתפים. חבילת האטרקציות מותאמת לכל אירוע על פי המוזמנים, וכמובן – לפי רצון בעל האירוע.
בין האטרקציות שניתן להזמין לאירוע בר/בת מצווה ניתן למצוא:

עמדות צילום

הוסיפו לחבילת האטרצקציות לבר מצווה את אחת מעמדות הצילום, תא צילום שקוף, עמדת צילום סלפי, עמדת צילום מסך ירוק או עמדת צילום מסך לבן

עמדות מולטימדיה

כשמן כן הן: עמדות משחק מטורפות הכוללות מסכי טלוויזיה ענקיים, קונסולות משחק אקס בוקס או סוני פלייסטיישן, עם שלל משחקי מולטימדיה החדשים ביותר, המאפשרים לילדים לשלב את אחת מהאטרקציות האהובות עליהם באירוע

שולחנות משחק

אתם מוזמנים להנות משולחנות משחק הוקי אוויר, כדורגל שולחן, פינג פונג, סנוקר

שאלות ותשובות

אנחנו בפאנתא אטרקציות נמצאים כאן לענות לכם על כל השאלות… אנחנו יודעים שהזמן שלכם יקר ולכן ריכזנו עבורכם את השאלות הנפוצות ביותר בנושא של חבילות אטרקציות לבר מצווה.

חבילות האטרקציות הן מאוד גמישות וניתן לשלב כל אטרקציה עם כל אטרקציה אחרת. נישמח לתת לכם ייעוץ טלפוני שייתחשב בכמות האורחים, גודל המקום והתקציב.

הצוות תפעול של FunTa מגיע לפני האירוע ומקים את כל האטרקציות במקום שסוכם מראש. האטרקציות מתחילות לתפקד מרגע הגעתם של הילדים לאירוע. בהתאם לצורך, תופסק הפעילות לצורך המנות או ברכות או כל דבר אחר, בהתאם לשיקולים של ההורים.

כמובן! אנשי צוות שלנו צמודים לאטרקציות ומפקחים על המתרחש. עוזרים בעת הצורך עם תפעול האטרקציות ומטפלים בתקלות באופן מהיר ומקצועי.

בוודאי! נישמח להציע לכם במסגרת חבילת האטרקציות לבר מצווה עמדת מתוקים או קיר אוסקר לקבלת פנים או עמדות אחרות המתאימות יותר לאופי האירוע.

הכל תלוי כמובן בכמות הילדים הנמצאים באירוע בר מצווה, גודל המקום והתקציב. בד״כ נמליץ על חבילות הכוללות 3-4 עמדות שונות. מחיר האטרקציות הותאם במיוחד לחבילות אלו.

אנחנו בfun-תא מאמינים כי לכל אחד מגיע אירוע מיוחד וחד פעמי. לכן יצרנו עבורכם חבילות אטרקציות מיוחדות שמותאמות לצרכי אירועי בר מצווה.
יש לכם שאלות נוספות? רוצים להזמין את חבילות האטרקציות של FunTa לאירוע הקרוב?
זה הזמן להרים טלפון אלינו.

רוצים חבילה מיוחדת לאירוע בר מצווה או בת מצווה?