קיר אוסקר וצילום מגנטים

יתרונות צילום מגנטים / קיר אוסקר (קיר הוליווד)

לאוהבי הקלאסיקה של הז׳אנר, FunTa אטרקציות לאירועים מציעה לכם את שירותי צילום מגנטים, עם אפשרות לתוספת מרעננת ״קיר אוסקר״ (או קיר הוליווד)

מאז ומתמיד חיפשנו לתת את השירות הטוב ביותר, לכן גם בתחום המגנטים אנחנו לא מתפשרים. צוות הצילום של FunTa נבחר בקפידה, לאחר בדיקת תיק עבודות של הצלם ותהליך הדפסת המגנטים מתבצע אך ורק על מדפסות טרמיות (מדפסות מיצובישי), מדפסות ללא הזרקת דיו, מה שמבטיח את האיכות הגבוהה ביותר של המגנטים.

תוספת של קיר אוסקר (קיר הוליווד), עם עיצוב אישי, תשדרג לכם את האירוע ותהפוך את הערב שלכם לבלתי נשכח, מהנה וחוויתי עבור האורחים שלכם, כאשר גם אתם וגם האורחים מקבלים מזכרת שתישאר אתכם לכל החיים, בזכות הצילום המקצועי והדפסת מגנטים איכותית!

הזכרונות מקבלת הפנים, מרחבת הריקודים הם היחידים שנשארים בסוף ואין דבר יותר כיפי מאשר זכרונות מרגשים ומצחיקים שאותם צוות הצילום של FunTa ייתעד עבורכם ויהפוך את הרגעים הללו לתמונות מגנטים מרהיבות.

 

מתחילת קבלת פנים, עם חיוך על הפנים

צוות צילום מגנטים של FunTa מגיע, מתמקם ומבצע את כל הבדיקות הנדרשות לציוד ולמקום הרבה לפני תחילת קבלת פנים, כך שאם פתיחת האירוע הצוות כבר מוכן לצלם. הוא יהיה חלק בלתי נפרד מהאירוע שלכם מבלי לקחת את הפוקוס מבעלי השמחה או להפריע לצלם סטילס וצלם וידאו.
אנחנו נהיה שם בקבלת פנים, ליד קיר הוליווד ובין האורחים, נהיה אתכם על רחבת הריקודים לתעד את הרגעים השמחים ביותר ולהפוך אותן למזכרות נפלאות וכל זאת עם חיוך על הפנים.

קיר אוסקר (קיר הוליווד) – פתאום כולם רוצים להיצטלם

כולם… אבל כולם רוצים להיות מפורסמים! כולל חברות מעבודה, האחיין הקטן וגם סבתא רוצה את חמש דקות התהילה שלה. יש פינה אחת שכל האורחים יעברו שם במהלך האירוע, תסמכו עלינו – עמדת קיר אוסקר (קיר הוליווד).

בדיוק כמו בנושא צילום מגנטים, גם כאן אנחנו לא מתפשרים על האיכות. כדי לייצור את הרגעים המרגשים ביותר, אנחנו, ביחד אתכם נעצב את הקיר אוסקר בעיצוב אישי, נדפיס על חומרים האיכותיים ביותר, נפרוס שטיח אדום ונגדר בעמודי גידור עם חבלי קטיפה אדומים, ממש כמו בהוליווד.

תמונת מגנט קלאסית או פולורויד?

שיטות ההדפסה המתקדמות, באמצעות מדפסת טרמית (מדפסת מיצובישי), ללא הזרקת דיו, מאפשרות לכם לבחור את האופן בו ייקבלו האורחים את המגנטים באירוע. לבחירתכם שתי אפשרויות: האחת, קלאסית, בגודל 10×7.5 ס״מ והשניה היא תמונת מגנט בצורת תמונת פולורויד. לא משנה מה תבחרו, האיכות של צילום תמונות ואיכות הדפסת המגנטים תישאר גבוהה.
בגמר האירוע נייצור עבורכם דיסק עם כל התמונות שצולמו על ידי צוות צילום מגנטים של FunTa במהלך האירוע, בזולוציה הגבוהה ביותר, כך שאתם מרוויחים עוד זוית מעניינת של האירוע שלכם.

המקרר שלכם יתאהב בכם

את מספר הפעמים שאנו חולפים על פני ״מרכז הזכרונות השמחים״ (המקרר) במהלך היום לא ניתן לספור. צוות צילום המגנטים של FunTa ייוודא שהזכרונות שלכם ישארו בהירים, צבעוניים וחדים לפחות עד… להחלפת מקרר. 

כל האטרקציות שלנו יכולות להיות חלק מחבילת האטרקציות לבר מצווה או בת מצווה.


רוצים לדעת עוד? לחצו כאן וצוות צילום מגנטים של FunTa יהיה גם באירוע שלכם!

שאלות ותשובות

אנחנו ב fun-תא נמצאים כאן לענות לכם על כל השאלות… אנחנו יודעים שהזמן שלכם יקר ולכן ריכזנו עבורכם את השאלות הנפוצות בנושא צילום מגנטים וקיר אוסקר (קיר הוליווד). לכל שאלה נוספת אנחנו זמינים עבורכם!

אנחנו, ב- FunTa צילום מגנטים, ממליצים על גודל קיר אוסקר של 3 מטר רוחב ו2.6 מטר גובה.
ממש לא! צוות צילום מגנטים של FunTa מנוסה הן בתחום אירועים פרטיים, צילום מגנטים בבר מצווה או בת מצווה, וגם בצילום מגנטים באירועים עסקיים או אירועי חברה.
הצוות צילום מגנטים והקמת קיר הוליווד של FunTa מגיע לפני האירוע, מקים את עמדת צילום, עמדת הדפסה ומבצע את כל הבדיקות הנדרשות לפני שמגיע ראשון המוזמנים. הצוות נכנס לפעולה מתחילת קבלת פנים ומסיים לפי זמן קבוע מראש.
עיקר פעילותו של צוות צילום מגנטים וקיר אוסקר של FunTa מתרכז באזור המרכז המורחב (מקיסריה עד אשקלון) ובאזור השרון.
בצוות מגנטים של FunTa מגיעים לאירוע שני אנשים. אחד- צלם סטילס מקצועי. השני – עורך תמונות וחותך מגנטים. כך נבטיח את הגעת המגנטים לאורחים באיכות גבוהה ובזמן מינימלי.
כמובן! בטרם יתחיל האירוע, נעשה פגישת היכרות עם הצלם סטילס וצלם וידאו כדי לוודא שכולם עובדים בכיף, בלי להפריע אחד לשני וגם עומדים בציפיות של בעלי השמחה.
כל אירוע מקבל גלריה משלו בעמוד הפייסבוק הרשמי של FunTa וכל התמונות מועלות לשם (בהסכמתכם כמובן). תוכלו לשתף את הגלריה עם החברים ולתייג אותם בתמונות.
אנחנו ב- FunTa אטרקציות לאירועים מאמינים כי לכל אחד מגיע אירוע מיוחד וחד פעמי. לכן יצרנו עבורכם חבילות מיוחדות שמותאמות לצרכים שונים של אירועים שונים, החל מאירוע קטן ועד לאירועים גדולים.

כן, אני רוצה קיר אוסקר וצילום מגנטים של Funta!