המלצות של לקוחות

אלינור אדיר

הזמנו את ״FunTa תא צילום שקןף״ לבר מצווה של הבן שלנו. הצוות הגיע לפני התחלת האירוע והקימו את תא הצילום במהירות ובמקום מושלם. תא הצילום היה פעיל מהדקה הראשונה שהאורחים הגיעו ועד סוף האירוע. כול האורחים התלהבו ואהבו את האטרקציה צחקו והשתטו בלי סוף עם אביזרי הצילום והייתה אוירה שמחה. תודה לצוות FunTa המדהים והאדיב! אין ספק שאנחנו ממליצים בחום

גיא ואלה

צוות אדיב ונעים, הם עבדו ללא הפסקה והדפיסו את המגנטים מהתא צילום שקוף כל האירוע ונתנו מענה לכל בקשה ושאלה. הגיעו בזמן ולא היו לחוצים לעזוב. אטרקציה מדהימה ומומלצת, במיוחד אם בוחרים Funתא.

מירי (אמא של נטע)

חיפשתי אטרקציה לבת מצווה של הבת שלי, והגעתי ל – Fun תא. השירות היה מדהים ואדיב מהרגע הראשון, הצוות הגיע והרכיב במהירות את התא השקוף. זו הייתה, ללא ספק, האטרקציה המרכזית של האירוע, ששדרגה אותו באופן משמעותי. הילדים, וגם המבוגרים, לא הפסיקו להצטלם עם כובעים, פאות, פרצופים בתא צילום. מומלץ בחום רב! הקפיץ את בת המצווה.

דימה ודריה

תודה רבה לצוות FunTa שארגנו לנו עמדת קיר אוסקר, עם עיצוב אישי וגם צילמו לנו מגנטים בחתונה. הצוות אדיב, עם חיוך, קיר VIP היה מושלם ותמונות על מגנטים היו פשוט משגעות!

יואב ואנג׳י

נתחיל בזה שהם אחלה חבר'ה, מיקמו את התא צילום במקום מושלם לאורחים וכחצי שעה לפני הקבלת פנים הם כבר היו מוכנים. כשהגעתי הם הציגו את עצמם הראו לי שתקין ולא שאלו יותר מידי שאלות כי ראו שאני עסוק. במהלך החתונה הכל עבד בצורה תקינה וטובה וכל האורחים התלהבו בטירוף מהקטע שלא צריך לרדוף אחרי צלם מגנטים. כשאנחנו ניגשנו להצטלם עם האורחים נאמר לי לא לדאוג למגנט כי הם ישמרו לי אותם לסוף החתונה, וכך היה, בסוף הביאו לי את כל אלה שהצטלמתי בהם. שורה תחתונה הם היו פצצה בכל המובנים.

עוד המלצות על FunTa?

המלצות נוספות על FunTa תא צילום שקוף ואטרקציות לאירועים תוכלו למצוא בעמוד ההמלצות שלנו באתר Mit4Mit.

למעבר לעמוד ההמלצות של FunTa ב- Mit4Mit לחצו כאן.

רוצים חבילה מיוחדת לבר מצווה או בת מצווה?