עמדת צילום מראת סלפי

מראת סלפי של FunTa

שגעון הסלפוש פשוט כובש את העולם כולו ואת מדינת ישראל!

סלפי לובש צורות שונות, צצים מיני גאדג׳טים, כמו מוט סלפי או תאורה מיוחדת לסמאטרפונים או מיני מאוורים כדי לדמות את אפקט הרוח… שעות מול מראה… מראה?

בואו נעשה מזה אטרקציה ונביא את מראת הסלפי לאירוע, כדי שכוווולם יוכלו להנות!

 

הטכנולוגיה מאחורי ה- FUN

אז איך זה עובד? פשוט מאוד! מגיעים לעמדת צילום מראת סלפי של FunTa באירוע, מנפנפים למראה והיא מצלמת אתכם, באורח פלא.

תוך 30 שניות אתם מקבלים מגנט ענק, שצולם באיכות DSLR והודפס בהדפסה טרמית (ללא דיו, מדפסות מיצובישי), באיכות הכי גבוהה שיש.

לפני הצילום דואגים לבחור אביזר משעשע לצילום, מתוך מגוון אביזרי צילום שמגיעים ביחד עם מראת סלפי לאירוע.

הכל קורה כאן ועכשיו בלי לחכות ללוח מגנטים. פשוט מגיעים, עושים פאן ושטויות מול מראת הסלפי, מצטלמים ומקבלים, תוך 30 שניות, מגנט ענק באיכות מעולה

למי מתאימה מראת סלפי של FunTa?

התשובה פשוטה מאוד. לכוווולם!

את מראת סלפי של FUNTA ניתן לשלב, כאטרקציית צילום, באירוע בר מצווה או בת מצווה, בחתונה או בכל אירוע משפחתי אחר.

כמו כן אפשר להפוך את מראת סלפי לכלי שיווק ויזואלי עוצמתי ולשלב אותו במהלך אירוע עסקי, אירוע השקה או כנס עסקי (בקרו בעמוד הפקת אירועים עסקיים שלנו).

בכל מקרה, האורח שלכם גם יהנה מהחויה בעמדת הצילום וגם יחזור הביתה עם מזכרת כיפית.

רוצים לראות עוד תמונות מהאטרקציית צילום ״מראת סלפי״?- לחצו כאן

תפתיעו את האורחים!

באמת שהאורחים שלכם ראו כבר הכל. הפתיעו אותם עם עמדת צילום מראת סלפי שתהווה שידרוג משמעותי וכיפי לאירוע.

יהיה Fun, מילה שלנו.


רוצים לדעת עוד? לחצו כאן ועמדת צילום סלפי תגיע גם לאירוע שלכם!

שאלות ותשובות

אנחנו, ב- FunTa הפקות אירועים נמצאים כאן לענות לכם על כל השאלות… אנחנו יודעים שהזמן שלכם יקר ולכן ריכזנו עבורכם את השאלות הנפוצות ביותר בנושא עמדת צילום מראת סלפי. לכל שאלה נוספת אנחנו זמינים עבורכם!

זהי עמדת צילום אינטראקטיבית, בצורת מראה, עם איכות צילום DSLR. מטרתה המרכזית של מראת סלפי היא חוויה כיפית באירוע ומזכרת נפלאה לאורחים.

לאחר צילום במראת סלפי, האורחים מקבלים, תוך 30 שניות מרגע אישור התמונה, מגנט ענק, בגודל כפול מהמגנט הרגיל ובהדפסה טרמית, ללא דיו, באיכות הכי גבוהה שיש.

כמובן! כמו שעמדת צילום מראת סלפי מתאימה לחתונה, בר מצווה או נשף סיום, כך מראת סלפי יודעת להפוך לכלי שיווק ויזואלי באירוע חברה, אירוע השקת מותג או כל סוג של אירוע לקוחות אחר. מוזמנים לבקר בעמוד הפקת אירועים עסקיים שלנו

צוות המפעיל את מראת סלפי מגיע לפני האירוע ומקים את העמדה באולם עצמו לפני שמגיע ראשון המוזמנים. מראת סלפי מופעלת בדרך כלל לאחר סיום החופה (או בשעה שנקבעה מראש עם בעלי השמחה, במקרה ומדובר באירוע בר מצווה או בת מצווה) ומסתיים לפי בקשת בעלי השמחה לפי זמן קבוע מראש.

כמות התמונות והמגנטים ללא הגבלה!!

בוודאי! לכל האטרקציות שלנו, לרבות עמדת צילום מראת סלפי, יש צוות מפעיל שעוזר לאורחים במידת הצורך ודואג להדפיס את המגנטים באותו הרגע.

בעמדת צילום מראת סלפי של FunTa אתם מקבלים את התמונות, בגודל כפול ממגנט רגיל, באותו הרגע בלי לחכות או לרדוף אחרי הצלם והמגנטים, באיכות ההדפסה הכי גבוה (מדפסת ללא דיו, מדפסת מיצובישי). בנוסף האורחים מקבלים אטרקציה מיוחדת שלא רואים בהרבה אירועים!

אין ממה לחשוש. מראת סלפי ממוקמת ליד רחבת הריקודים כך שהאורחים לא צריכים להגיע עד לצד השני של האולם ולהתחיל לטייל.. זה ממש כמו לקפוץ להביא עוד כוס שתייה.

למעשה, סביר להניח שבבר יהיה תור יותר ארוך.

אנחנו ב-FunTa אטרקציות לאירועים מאמינים כי לכל אחד מגיע אירוע מיוחד וחד פעמי. לכן יצרנו חבילות מיוחדות שמותאמות לצרכים של כל סוג של אירוע.
כל מה שנשאר לכם לעשות זה לייצור איתנו קשר וה-Fun בדרך אליכם.

מוכנים לעשות Fun בעמדת צילום ״מראת סלפי״?